Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - tiristorji > P3300AA61
P3300AA61
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P3300AA61 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P3300AA61
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDAC 1CHP 300V 150A TYP61 TO220
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4206 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela P3300AA61 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SIDAC 1CHP 300V 150A TYP61 TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4206 pcs Podatkovni list SIDACtor Device (Modified TO-220 Type 61)
Kategorija Circuit Protection Napetost - vklopljeno stanje 4V
Stanje napetosti - izklop 300V Voltage - Breakover 360V
Serija SIDACtor® Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-2 Število elementov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 35pF
Podobni izdelki
  • del #:P33Q
  • Proizvajalci:Daburn
  • Opis:AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
  • Na zalogi:589
  • del #:P33-75SQX
  • Proizvajalci:Daburn
  • Opis:AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
  • Na zalogi:531
  • del #:P33-75SXE
  • Na zalogi:551
 RFQ
  • del #:P33XA
  • Na zalogi:647
  • del #:P33-75SQ
  • Na zalogi:587
  • del #:P33-75SW
  • Na zalogi:573
 RFQ
  • del #:P33AX
  • Na zalogi:615
  • del #:P33W
  • Na zalogi:670
  • del #:P33/22
  • Na zalogi:680
  • del #:P33-FST