Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > PSR030FS0125Z
PSR030FS0125Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSR030FS0125Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSR030FS0125Z
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE SQUARE 125A 700VAC/600VDC
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 629 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela PSR030FS0125Z Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE SQUARE 125A 700VAC/600VDC Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 600V
Voltage Rating - AC 700V Velikost / dimenzija 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm)
Serija POWR-SPEED® PSR Odzivni čas Fast
Paket / primer - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Bolt Mount Taljenje I²t 707
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vrsta varovalk Square
Lastnosti - Trenutna ocena 125A