Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > PSR032FL0800Z
PSR032FL0800Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSR032FL0800Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSR032FL0800Z
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 355 pcs
Product parameter
številka dela PSR032FL0800Z Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 600V
Voltage Rating - AC 700V Velikost / dimenzija 2.008" L x 2.362" W x 2.598" H (51.00mm x 60.00mm x 66.00mm)
Serija POWR-SPEED® PSR Odzivni čas Fast
Paket / primer - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Bolt Mount Taljenje I²t 60125
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vrsta varovalk Square
Lastnosti - Trenutna ocena 800A