Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q2008LH4
Q2008LH4
Q2008LH4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q2008LH4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q2008LH4
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 8A TO220
Product parameter
številka dela Q2008LH4 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 8A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4069 pcs Podatkovni list Lxx08xx, Qxx08xx, Qxx08xHx Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 200V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Isolated Tab Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-3 Isolated Tab
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single