Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q4008F41
Q4008F41
Q4008F41
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q4008F41 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q4008F41
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 400V 8A TO202
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Q4008F41 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 400V 8A TO202 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4576 pcs Podatkovni list Lxx08xx, Qxx08xx, Qxx08xHx DatasheetTriacs (0.8A - 35A)
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 400V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2.5V Tip Triac Standard
Paket naprave za dobavitelja TO-202 Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-202 Long Tab
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Standard 400V 8A Through Hole TO-202 Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 25mA Konfiguracija Single