Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q4016RH4
Q4016RH4
Q4016RH4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q4016RH4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q4016RH4
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela Q4016RH4 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66818 pcs Podatkovni list Qxx15xx, 16xxHx Series DatasheetTriacs (0.8A - 35A)Packing OptionsLead Form Dimensions
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 400V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Non-Isolated Tab Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 16A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single