Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q6006LH3
Q6006LH3
Q6006LH3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q6006LH3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q6006LH3
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO220
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela Q6006LH3 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 94052 pcs Podatkovni list Lxx06xx, Qxx06xx, Qxx06xHx SeriesPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB-L Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Isolated Tab
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Through Hole TO-220AB-L Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single