Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q6008DH4TP
Q6008DH4TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q6008DH4TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q6008DH4TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela Q6008DH4TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 65983 pcs Podatkovni list Lxx08xx, Qxx08xx, Qxx08xHx DatasheetPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena Q6008DH4 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak) Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single