Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q8016LH3TP
Q8016LH3TP
Q8016LH3TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q8016LH3TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q8016LH3TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela Q8016LH3TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 800V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB-L Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Isolated Tab
Druga imena F7247 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 16A Through Hole TO-220AB-L Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 20mA Konfiguracija Single