Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > QJ6008VH4TP
QJ6008VH4TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QJ6008VH4TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QJ6008VH4TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALT 8A 600V TO-251 V-PAK
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela QJ6008VH4TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALT 8A 600V TO-251 V-PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68389 pcs Podatkovni list LJ,QJxx08xx(H)x Series
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-251AA Serija QJxx08xHx
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena F11759
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-251AA
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 70A, 84A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA