Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > RLD60P065XF
RLD60P065XF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RLD60P065XF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RLD60P065XF
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4876 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RLD60P065XF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4876 pcs Podatkovni list RLD60
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 60V
Tip Polymeric Čas do potovanja 5.3s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.382" Dia x 0.122" T (9.70mm x 3.10mm)
Serija POLY-FUSE®, RLD60 Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 720 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 310 mOhms Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 650mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 1.3A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 650mA