RXEF040S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RXEF040S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | RXEF040S |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | RXEF040S | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - maks | 72V |
| Tip | Polymeric | Čas do potovanja | 3.8s |
| Debelina (maks.) | - | Velikost / dimenzija | 0.299" Dia x 0.118" T (7.60mm x 3.00mm) |
| Serija | PolySwitch®, RXEF | Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) | 1.29 Ohms |
| Odpornost - začetno (Ri) (min) | 550 mOhms | Ocene | - |
| Pakiranje | Bulk | Paket / primer | Radial, Disc |
| Druga imena | RF2663-000 RXEF040SHF |
delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 10 Weeks | Razdalja med vodikom | 0.199" (5.05mm) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina - sedež (maks.) | 0.532" (13.50mm) |
| natančen opis | Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc | Trenutni - potovanje (It) | 800mA |
| Tok - maks | 40A | Tok - Zadrži (Ih) (Max) | 400mA |