Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > RXEF185K
RXEF185K
RXEF185K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RXEF185K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RXEF185K
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RXEF185K Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 256326 pcs Podatkovni list PolySwitch, Radial-leaded CatalogRXEF185K Spec
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 72V
Tip Polymeric Čas do potovanja 12.6s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.660" Dia x 0.118" T (16.76mm x 3.00mm)
Serija PolySwitch®, RXEF Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 190 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 80 mOhms Ocene -