Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > S4004VS1TP
S4004VS1TP
S4004VS1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S4004VS1TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S4004VS1TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR SENS 400V 4A TO-251
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela S4004VS1TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR SENS 400V 4A TO-251 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 101532 pcs Podatkovni list Sxx04xSx SeriesPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V
Stanje napetosti - izklop 400V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV
Paket naprave za dobavitelja TO-251 (V-Pak/I-Pak) Serija -
Tip SCR Sensitive Gate Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis SCR 400V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 2.5A Tok - stanje izklopa (maks.) 2µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 25A, 30A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 4mA