Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > S6006NRP
S6006NRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S6006NRP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S6006NRP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR 600V 6A TO263
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 87336 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela S6006NRP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR 600V 6A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 87336 pcs Podatkovni list Sxx06x, 06xSx Series DatasheetPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak) Serija -
Tip SCR Standard Recovery Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks natančen opis SCR 600V 6A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 3.8A
Tok - stanje izklopa (maks.) 10µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 30mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 15mA