Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > S6015L52
S6015L52
S6015L52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S6015L52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S6015L52
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR NON-SENS 600V 15A ISO TO-220
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela S6015L52 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR NON-SENS 600V 15A ISO TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83298 pcs Podatkovni list Sxx15x,16x Series DatasheetSCR Product Guide, 1A-70ALead Form Dimensions
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Isolated Tab Serija -
Tip SCR Standard Recovery Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 600V 15A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 15A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 9.5A
Tok - stanje izklopa (maks.) 10µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 40mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 30mA