Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > SK065KTP
SK065KTP
SK065KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SK065KTP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SK065KTP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR ISOLATED 1000V 65A TO-218
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SK065KTP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR ISOLATED 1000V 65A TO-218 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20409 pcs Podatkovni list Sxx65x, Sxx70x SeriesPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.8V
Stanje napetosti - izklop 1kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2V
Paket naprave za dobavitelja TO-218 Isolated Tab Serija -
Tip SCR Standard Recovery Pakiranje Tube
Paket / primer TO-218-3 Isolated Tab, TO-218AC Druga imena F5458
SK065K
SK065K-ND
SK065KTP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 1kV 65A Standard Recovery Through Hole TO-218 Isolated Tab
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 65A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 41A
Tok - stanje izklopa (maks.) 30µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 800A, 950A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 80mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA