Domov > Izdelki > Circuit Protection > Gas Discharge Tube odvodniki (GDT) > SL1024A300R
SL1024A300R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SL1024A300R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SL1024A300R
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 300V 10KA THROUGH HOLE
Product parameter
številka dela SL1024A300R Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 300V 10KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5714 pcs Podatkovni list SL1024A Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - DC Spark (Over) 300V
Toleranca - Serija SL1024A
Pakiranje Tray Paket / primer Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
Število Poljakov 3 Tip montaže Through Hole
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 300V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole