Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMAJ150A
SMAJ150A
SMAJ150A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMAJ150A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMAJ150A
Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela SMAJ150A Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 766727 pcs Podatkovni list SMAJ Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 1
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 167V Napetost - razčlenitev (min) 150V
Napetost - razčlenitev DO-214AC (SMA) Tip Zener
Serija SMAJ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Zaščita električnega voda 400W
Power - Peak Pulse 1.6A Polarizacija DO-214AC, SMA
Druga imena SMAJ150ALFTR delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca SMAJ150A
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC SMA Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 243V