Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMBJ150CA
SMBJ150CA
SMBJ150CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMBJ150CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMBJ150CA
Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC SMB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela SMBJ150CA Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 627404 pcs Podatkovni list SMBJ Series
Kategorija Circuit Protection Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 167V
Voltage - Breakover 1 Napetost - razčlenitev (min) 150V
Napetost - razčlenitev DO-214AA (SMBJ) Tip Zener
Serija SMBJ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Zaščita električnega voda 600W
Power - Peak Pulse 2.5A Polarizacija DO-214AA, SMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SMBJ150CA
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC SMB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 243V