Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMCJ180C
SMCJ180C
SMCJ180C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMCJ180C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMCJ180C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 180V 306.6V DO214AB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SMCJ180C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 180V 306.6V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 171759 pcs Podatkovni list SMCJ Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 180V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 306.6V Napetost - razčlenitev (min) 190.35V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMCJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.1A Zmogljivost @ Pogostost -