Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > SMD125F-2
SMD125F-2
SMD125F-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMD125F-2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMD125F-2
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2SMD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela SMD125F-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 231220 pcs Podatkovni list PolySwitch, SMD CatalogSMD125F Spec
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 15V
Tip Polymeric Čas do potovanja 2s
Debelina (maks.) 0.118" (3.00mm) Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm)
Serija PolySwitch®, SMD Odpornost - začetno (Ri) (min) 70 mOhms