Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMDJ150C
SMDJ150C
SMDJ150C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMDJ150C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMDJ150C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 150V 255.15V DO214AB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SMDJ150C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 150V 255.15V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 81576 pcs Podatkovni list SMDJ Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 150V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 255.15V Napetost - razčlenitev (min) 158.4V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.3A Zmogljivost @ Pogostost -