Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMF26AT1G
SMF26AT1G
SMF26AT1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMF26AT1G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMF26AT1G
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 26V 42.1V SOD123FL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SMF26AT1G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 26V 42.1V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5907 pcs Podatkovni list SMF, SZSMF_5.0AT1G-LF SeriesSMF, SZSMF_5.0AT1G Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 26V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V Napetost - razčlenitev (min) 28.9V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Serija SMF
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 200W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOD-123F
Druga imena SMF26AT1GOSCT delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.8A