Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMF4L36A
SMF4L36A
SMF4L36A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMF4L36A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMF4L36A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela SMF4L36A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 36V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V Napetost - razčlenitev (min) 40V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Serija SMF4L
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W