Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMF4L60A
SMF4L60A
SMF4L60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMF4L60A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMF4L60A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SMF4L60A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V Napetost - razčlenitev (min) 66.7V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Serija SMF4L
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W