Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMF4L90A
SMF4L90A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMF4L90A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMF4L90A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS SMF4L 90V UNI
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 418505 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SMF4L90A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS SMF4L 90V UNI Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 418505 pcs Podatkovni list SMF4L Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 90V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V Napetost - razčlenitev (min) 100V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Serija SMF4L
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Paket / primer SOD-123F delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.4A Zmogljivost @ Pogostost -