Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - tiristorji > T10B110B
T10B110B
T10B110B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T10B110B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T10B110B
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis THYRISTR SIBOD 110V 250A DO201AD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela T10B110B Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis THYRISTR SIBOD 110V 250A DO201AD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 131322 pcs Podatkovni list T10B Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - vklopljeno stanje 4V
Stanje napetosti - izklop 105V Voltage - Breakover 135V
Serija SIDACtor® Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AD, Axial Druga imena T10B110BT
Število elementov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 250A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 120mA
Zmogljivost 55pF