Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - tiristorji > T10C140E
T10C140E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T10C140E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T10C140E
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela T10C140E Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4416 pcs Podatkovni list T10C SIDACtor Device
Kategorija Circuit Protection Napetost - vklopljeno stanje 2V
Stanje napetosti - izklop 140V Voltage - Breakover 170V
Serija SIDACtor® Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 3 Leads Število elementov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 250A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 180mA