Domov > Izdelki > industrijski Controls > Časovni zamik Relays > TDM120AL
TDM120AL
TDM120AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TDM120AL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TDM120AL
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis RELAY TIME DELAY 1023S 10A 120V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
In Stock 1342 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela TDM120AL Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis RELAY TIME DELAY 1023S 10A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
količina Na voljo 1342 pcs Podatkovni list TDM, TDMH, TDML Series
Kategorija industrijski Controls Napetost - oskrba 120VAC
Metoda začetka časa Input Voltage Metoda prilagoditve časa DIP Switches
Sklop zaključka Plug In, 8 Pin (Octal) Serija TDM
Vrsta releja Mechanical Relay Druga imena F10665
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Funkcija On-Delay natančen opis On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 1 Sec ~ 1023 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Socketable
Čas zamude 1 Sec ~ 1023 Sec Kontaktna ocena @ Napetost 10A @ 120/240VAC