Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > TMOV34S351EP
TMOV34S351EP
TMOV34S351EP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TMOV34S351EP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TMOV34S351EP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 560V 40KA SQUARE 34MM
(v ameriških dolarjih)
180 pcs
Product parameter
številka dela TMOV34S351EP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 560V 40KA SQUARE 34MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5192 pcs Podatkovni list TMOV34S Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 560V
Napetost Varistorja (Min) 504V Napetost Varistorja (Max) 616V
Serija TMOV® 34S Pakiranje Bulk
Paket / primer Square 34mm, Formed Tabs delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 460V
Največji AC volt 350V Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Thermally Protected
Energija 700J natančen opis 560V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs
Tok - napetost 40kA Zmogljivost @ Pogostost 3500pF @ 1MHz