Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TP5KP18CA
TP5KP18CA
TP5KP18CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TP5KP18CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TP5KP18CA
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 18V 29.2V P600
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela TP5KP18CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 18V 29.2V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47182 pcs Podatkovni list TP5KP Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 18V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V Napetost - razčlenitev (min) 20V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija Automotive, AEC-Q101, TP5KP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)