Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMA6L33A
TPSMA6L33A
TPSMA6L33A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMA6L33A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMA6L33A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO221AC
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMA6L33A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO221AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 349140 pcs Podatkovni list TPSMA6L Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V Napetost - razčlenitev (min) 36.7V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-221AC Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMA6L
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W