Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMB11A-VR
TPSMB11A-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMB11A-VR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMB11A-VR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 313617 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMB11A-VR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 313617 pcs Podatkovni list TPSMB-VR Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 11V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V Napetost - razčlenitev (min) 12.2V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMBJ) Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost -