Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMB75A-VR
TPSMB75A-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMB75A-VR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMB75A-VR
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 321018 pcs
Product parameter
številka dela TPSMB75A-VR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 321018 pcs Podatkovni list TPSMB-VR Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 75V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V Napetost - razčlenitev (min) 83.3V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMBJ) Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A Zmogljivost @ Pogostost -