Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMD20A
TPSMD20A
TPSMD20A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMD20A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMD20A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMD20A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 136035 pcs Podatkovni list TPSMD Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V Napetost - razčlenitev (min) 22.2V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)