Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > TSL250-080F-2
TSL250-080F-2
TSL250-080F-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TSL250-080F-2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TSL250-080F-2
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 80V 80MA 2SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela TSL250-080F-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 80V 80MA 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 115588 pcs Podatkovni list TSL250-080F SpecTelecom/Networking Devices Catalog
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 80V (250V Int)
Tip Polymeric Čas do potovanja 800ms
Debelina (maks.) 0.146" (3.70mm) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.199" W (7.30mm x 5.05mm)
Serija PolySwitch®, TS250 Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 20 Ohms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 5 Ohms Ocene -