Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V07E175PL1A
V07E175PL1A
V07E175PL1A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V07E175PL1A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V07E175PL1A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela V07E175PL1A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 369717 pcs Podatkovni list UltraMOV® Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 270V
Napetost Varistorja (Min) 243V Napetost Varistorja (Max) 297V
Serija UltraMOV™ Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Disc 7mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 225V
Največji AC volt 175V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 17J
natančen opis 270V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.75kA
Zmogljivost @ Pogostost 130pF @ 1MHz