Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V07E275PL4
V07E275PL4
V07E275PL4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V07E275PL4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V07E275PL4
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
(v ameriških dolarjih)
9000 pcs
Product parameter
številka dela V07E275PL4 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 326408 pcs Podatkovni list UltraMOV® Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 430V
Napetost Varistorja (Min) 387V Napetost Varistorja (Max) 473V
Serija UltraMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 7mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 350V
Največji AC volt 275V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 28J
natančen opis 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.75kA
Zmogljivost @ Pogostost 80pF @ 1MHz