Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V100ZC05P
V100ZC05P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V100ZC05P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V100ZC05P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela V100ZC05P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 100V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 516591 pcs Podatkovni list ZA Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 100V
Napetost Varistorja (Min) 90V Napetost Varistorja (Max) 110V
Serija ZC Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 5mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 81V
Največji AC volt 60V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 2.5J
natančen opis 100V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 310pF @ 1MHz