Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V10E140P
V10E140P
V10E140P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V10E140P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V10E140P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela V10E140P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 333852 pcs Podatkovni list UltraMOV® Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 220V
Napetost Varistorja (Min) 198V Napetost Varistorja (Max) 242V
Serija UltraMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 10mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 27.5J
natančen opis 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 3.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 1750pF @ 1MHz