Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V10H175P
V10H175P
V10H175P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V10H175P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V10H175P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
(v ameriških dolarjih)
4200 pcs
Product parameter
številka dela V10H175P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 199398 pcs Podatkovni list HMOV™ Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 270V
Napetost Varistorja (Min) 243V Napetost Varistorja (Max) 297V
Serija HMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 10mm Druga imena F7734
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 225V Največji AC volt 175V
Energija 55J natančen opis 270V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 350pF @ 1MHz