Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V10H550P
V10H550P
V10H550P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V10H550P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V10H550P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
(v ameriških dolarjih)
4200 pcs
Product parameter
številka dela V10H550P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 179840 pcs Podatkovni list HMOV™ Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 910V
Napetost Varistorja (Min) 819V Napetost Varistorja (Max) 1.001kV
Serija HMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 10mm Druga imena F7743
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 745V Največji AC volt 550V
Energija 98J natančen opis 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz