Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V130LA5P
V130LA5P
V130LA5P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V130LA5P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V130LA5P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 205V 2.5KA DISC 10MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela V130LA5P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 205V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 353258 pcs Podatkovni list LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 205V
Napetost Varistorja (Min) 184.5V Napetost Varistorja (Max) 225.5V
Serija LA Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 10mm Druga imena F3011
V130LA5P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 175V Največji AC volt 130V
Energija 20J natančen opis 205V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 450pF @ 1MHz