Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V130LS10CPX2855
V130LS10CPX2855
V130LS10CPX2855
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V130LS10CPX2855 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V130LS10CPX2855
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
(v ameriških dolarjih)
3500 pcs
Product parameter
številka dela V130LS10CPX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 140090 pcs Podatkovni list C-III Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 205V
Napetost Varistorja (Min) 184.5V Napetost Varistorja (Max) 225.5V
Serija C-III Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 14mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji AC volt 130V
Energija 80J natančen opis 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 80pF @ 1MHz