Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V14H300P
V14H300P
V14H300P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V14H300P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V14H300P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
(v ameriških dolarjih)
1800 pcs
Product parameter
številka dela V14H300P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 138035 pcs Podatkovni list HMOV™ Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 470V
Napetost Varistorja (Min) 423V Napetost Varistorja (Max) 517V
Serija HMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 14mm Druga imena F7764
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 385V Največji AC volt 300V
Energija 140J natančen opis 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1MHz