Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V150LC20CPX360
V150LC20CPX360
V150LC20CPX360
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V150LC20CPX360 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V150LC20CPX360
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela V150LC20CPX360 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87919 pcs Podatkovni list C-III Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 229.5V
Napetost Varistorja (Min) 216V Napetost Varistorja (Max) 243V
Serija C-III Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 20mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji AC volt 150V
Energija 215J natančen opis 229.5V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 1600pF @ 1MHz