Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V150ZC05P
V150ZC05P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V150ZC05P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V150ZC05P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela V150ZC05P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 419378 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 150V
Napetost Varistorja (Min) 135V Napetost Varistorja (Max) 165V
Serija ZC Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 5mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 127V
Največji AC volt 92V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 4.0J
natančen opis 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 190pF @ 1MHz