Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V150ZT4P
V150ZT4P
V150ZT4P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V150ZT4P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V150ZT4P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela V150ZT4P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 360059 pcs Podatkovni list ZA Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 150V
Napetost Varistorja (Min) 135V Napetost Varistorja (Max) 165V
Serija ZT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 10mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 127V
Največji AC volt 95V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 15J
natančen opis 150V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 2.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 860pF @ 1MHz