Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V175LA10C
V175LA10C
V175LA10C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V175LA10C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V175LA10C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V175LA10C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5297 pcs Podatkovni list C-III Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 270V
Napetost Varistorja (Min) 243V Napetost Varistorja (Max) 297V
Serija C-III Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 14mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji AC volt 175V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 110J
natančen opis 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 5000pF @ 1MHz